Ankara Avukat Cep Numaraları

Ankara Avukat Cep Numaraları

ankara avukat cep numaralari

Avukat, yargı önünde; gerçek ya da tüzel kişilerin haklarını savunan, hukuk ve yasa işlerinde yol gösterici nitelik taşıyan kişiye verilen mesleki unvandır. Avukat, hukuk fakültesi mezunu, avukatlık stajı yapmış, avukatlık mesleğini serbest veya bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Ankara avukat cep numaraları hakkında detaylı bilgiye Ankara Barosu veya Türkiye Barolar Birliği internet sitesinden oluşabilirsiniz. Ankara ilinde faaliyet gösteren Kadim Hukuk ve Danışmanlık;

 • Ankara Avukat Cep Numaraları Olarak: 0 (312) 911 9553
 • Kadim Hukuk Ankara Avukat Telefon Numaraları: 0 (312) 911 9553

Ankara ilinde pek çok konuda hukuki uyuşmazlık bulunmakla beraber, ceza hukuku, özel hukuk alanlarında bireysel ve kurumsal hizmet veren birçok avukat ve avukatlık bürosu mevcuttur. Bir avukat veya bir avukatlık hizmeti sunan büro ile çalışmaya karar verildiği takdirde dikkat edilmesi gereken en önemli konu avukatlık hizmeti alınacak avukatların hangi alanda deneyimli ve uzman olunduğunu öğrenmektir. Farklı alanlarda uzman olan birçok avukattan oluşan kurumsal avukatlık ofisleri arzu ettiğiniz her konuda dava açılması veya hukuki yardımda bulunulması gibi birçok hizmetin tek elden yürütülmesine imkan verecektir.

ankara avukat cep numaralari bulma
ankara avukat cep numaralari bulma

Ankara Avukatı Cep Numaraları

Avukatların yargı faaliyetine esas aldığı ve çalışma yerinin belirli bir ilde olması sebebiyle, bürolarının ve esas faaliyetlerini icra ettikleri illerdeki barolara kayıt olma zorunluluğu bulunmaktadır. Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti alınacak avukatın iletişim bilgileri de avukatın bağlı bulunduğu baro sayfasında bulunan baro levhasına ulaşılmak istenilen avukatın adı soyadı veya sicil numarası yazılarak bulunabilmektedir.

İllerin baro sayfalarında o baroya bağlı bulunan avukatların isimleri, soy isimleri, sicil numaraları ve adresleri belirtilmiştir. Adı veya sicil numarası bilinen fakat adresi bilinmeyen avukatların faaliyet yürüttükleri adresleri de baro sayfalarındaki iletişim bilgileri kısmında yer almakta ve avukatlık hizmeti almak isteyen kişilerin avukatla iletişime girmeleri kolaylaşmaktadır.

Ankara’da avukatlık yapmakta olan avukatların telefon numaralarını Ankara Baro Levhasından edinebilirsiniz. Avukatlarla iletişime geçmek birçok hukuki sorunun çözümü için önemlidir. Gerek hukuki bir hizmet alabilmek için gerekse de tarafı olduğunuz dosyaların karşı taraf vekilleriyle iletişime geçebilmek adına telefon numarası büyük önem taşımaktadır. Bu telefon numaralarını Ankara Baro Levhasından edinebilirsiniz.

Kadim Hukuk Avukat Telefon Numaraları

Kadim Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerine verilecek hukuki yardımda öncelikle hak kaybına uğramamaları için tarafsız olmak gerektiğini düşünmekte ve aksi davranışın müvekkile yarar değil zarar vereceği kanısındadır. Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmektedir. Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak ekibimizi resmi internet sitesinden araştırabilir, hukuki destek almak için tarafımızla iletişime geçip, avukatlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Ankara ilinde avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık faaliyetleri yürüten hukuk büromuz sadece Ankara ilinde değil, ülkenin her yerinde bu faaliyetleri icra etmektedir. Özellikle Ankara avukatı olarak, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Memur Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok dalında Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak hukuki hizmet vermekteyiz.

Ankara ilinde faaliyet gösteren Kadim Hukuk ve Danışmanlık;

 • Ankara Avukat Cep Numaraları olarak;

0 (312) 911 9553

 • Kadim Hukuk Ankara Avukat Telefon Numaraları;

0 (312) 911 9553

Ankara Baro Levhasından (https://ankarabarosu.org.tr/avukatlar/
ankara avukat cep numarasi
ankara avukat cep numarasi

Ankara Avukat Cep Numaralarını Nereden Bulabilirim?

Kadim Hukuk Avukat Telefon Numaraları Nelerdir? Ankara’da bulunan avukatlara ait cep numaraları bilgileri kurumsal hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti veren deneyimli avukat bürolarına ait internet sitelerinden kolayca temin edilebilmektedir. Kurumsal ve geniş kapsamlı avukatlık ofisleri hukuki ve yatırım konularında size yardımcı olacak misyona sahip olmalıdır.

Ankara’da avukatlık yapmakta olan avukatların telefon numaralarını Ankara Baro Levhasından (https://ankarabarosu.org.tr/avukatlar/ edinebilirsiniz. Avukatlarla iletişime geçmek birçok hukuki sorunun çözümü için önemlidir. Gerek hukuki bir hizmet alabilmek için gerekse de tarafı olduğunuz dosyaların karşı taraf vekilleriyle iletişime geçebilmek adına telefon numarası büyük önem taşımaktadır. Bu telefon numaralarını Ankara Baro Levhasından veya Barolar Birliği sitesinden (https://www.barobirlik.org.tr/AvukatArama) avukat cep numaralarına ulaşabilirsiniz.

Avukatlık veya danışmanlık hizmeti almak isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • Gsm: 0 (312) 911 9553
 • Tel: 0 (312) 911 9553

Kadim Hukuk ve Danışmanlık Faaliyet Alanları

Kadim Hukuk ve Danışmanlık, avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekte ve müvekkillerine, gelecekte oluşabilecek sorunlardan koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Hukuk büromuz yoğunlukla aşağıdaki alanlarda hizmet sunmaktadır;

 • İdare Hukuku,
 • Ceza Hukuku,
 • Memur Hukuku,
 • Asker Hukuku,
 • Aile Hukuku,
 • İş Hukuku- İşçi Davaları,
 • Miras Hukuku- Miras Davaları,
 • İcra Hukuku,
 • Borçlar Hukuku,
 • Sigorta Hukuku,
 • Ticaret Hukuku,

Dava ve uyuşmazlıklarınızın etkili ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılması, önlenmesi ve tüm hukuki süreç için Kadim Hukuk ve Danışmanlık internet sayfasından veya resmi internet sayfasından rahatça ulaşılabilecek telefon numarası ve mail adresimizden bizlere ulaşarak tecrübelerimizden ve hukuk alanındaki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
kadim hukuk ve danışmanlık