KADİM HUKUK VE DANIŞMANLIK


Kadim Hukuk ve Danışmanlık kurulduğu günden itibaren, ülkemizdeki hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerine sunma amacıyla ilerleyen  ulusal ve uluslararası derin tecrübeler kazanmış bir hukuk bürosudur.

Ulusal ve uluslararası şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, idare hukuku, ceza hukuku, özel hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku ve icra hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Kadim Hukuk Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku, Enerji ve Madencilik Hukuku, İş Hukuku, Polis, Asker ve Memur Hukuku (Disiplin Hukuku), Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır. Tüm bu alanlarda müvekkillerine hukuk ve danışmanlık hizmeti ile birlikte bünyesinde çözüm ortağı olarak işbirliği halinde olduğu psikolojik destek birimi, üst düzey Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri yöneticileri, tercüman, mali müşavir ve işyeri hekimi ile çok yönlü bir hizmet vermektedir.

Kadim Hukuk ve Danışmanlık  yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına  ayrılarak organize olup danışman kadrosuyla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturmuştur. Ülke içinde ve dışında bir çok hukuk bürosu ile koordineli çalışan Kadim Hukuk ve Danışmanlık; Ankara, İstanbul, Bursa illeri başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülke dışında ise başta Fransa, Rusya ve Azerbaycan olmak üzere bağlantılı olduğu hukuk büroları bulunmaktadır.

Misyonumuz

Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak misyonumuz ; İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak vizyonumuz; Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ve danışmanları ile hukuki çözümler sunarak Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

Kalite Politikamız

Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak kalite politikamız; Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak hukuksal hizmetler vermektir.