0 (312) 911 9553
·
info@kadimhukuk.com.tr
·
Pzt-Cuma 09:00-18:00
Danışmanlık
11

Gizem Koç

Avukat

Email info@kadimhukuk.com.tr

Telefon: 0312 911 9553

Hakkında

Avukat Gizem KOÇ, 1995 yılında Çankırı’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Çankırı İsmet İnönü İlköğretim Okulu’nda dereceyle tamamladıktan sonra, Lise eğitimine Çankırı’da; Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde devam etmiştir. 2014 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 4 yılda bitirerek mezun olmuştur. 

2020 yılında avukatlık yeminini ederek Ankara Barosu nezdinde 35442 sicil numarasıyla avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde özel hukuk, sağlık hukuku, ceza hukuku ve  Tobb Uyum Med-Arb ve Tahkim Hakemliği Akreditasyon eğitimi dahilinde hakem ve avukat olarak mesleğini sürdürmektedir.

Sağlık hukuku, ceza hukuku, özel hukuku ve  Tobb Uyum Med-Arb ve Tahkim Hakemliği başta olmak üzere özel ve kamu hukuku alanlarında başarılı bir şekilde Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde avukatlık ve danışmanlık vermektedir.

İleri derecede İngilizce bilen avukat Gizem Koç, yerel ve yabancı müvekkillerimiz ile yakinen ilgilenmekte olup, aynı zamanda çok uluslu şirketlerin kurumsal ve ticari faaliyetleri ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Uzmanlık Alanı

  • Sağlık Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Şirketler Hukuku
  • Hakemlik

Eğitim

Ankara Üniversitesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı

Uygulama Alanları

Özel ve kamu hukuku alanında uzmanlaşmıştır.
Sağlık Hukuku100%
Ceza Hukuku100%
Şirketler Hukuku100%
Hakemlik100%