Avukata Sor (Ücretsiz & Online Danışma Hattı)

Avukata Sor (Ücretsiz & Online Danışma Hattı)

avukata sor

 

Avukata sor, gerçek ve tüzel kişilerin günlük hayatlarında karşılaştıkları veya karşılaşabilecekleri hukuki problemler karşısında yardım alabilmek için ihtiyaç duydukları bir hizmettir. Danışmanlık hizmetiyle kişi, şirket ve kurumların hukuksal problemleri hakkında ve belli bir ücret karşılığında avukatların problem hakkında yazılı veya sözlü düşüncesi, bilgisi alınmaktadır. Avukatlar, var olan veya gelecekte çıkması muhtemel olan hukuki problem karşısında verdikleri danışmanlık hizmetinde problemin çözümünde karşılaşılabilecek tüm olumlu ve olumsuz sonuçları danışanlarına bildirir. Bu sayede danışanlar hukuki problem karşısında doğru ve etkin çözüm yolunu seçebilirler.

Google üzerinden muhtelif hukuk dallarına ilişkin pek çok soru gelmekte ve yine değişik hukuk dalları bakımından “avukata sor” “avukata soru sor”, “online avukata sor”, “sanal avukat soru sorma”, “hukuki soru sor” gibi sorgulamalar yapılmaktadır. Biz de Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz alanlarla ilgili olarak aşağıda yer verilen açıklamalar çerçevesinde avukata soru isteklerinizi en hızlı ve doğru şekilde çözmekteyiz. Bireyler ve kurumlar yaptıkları her işlemde avukata danışma ihtiyacı duyabilirler. Günümüzde artık avukatlar danışmanlık hizmetini aktif olarak yerine getirmektedir. Karşılaşılan olaya ilişkin kişiler daha hukuki problem ortaya çıkmadan çözebilir ya da ilerleyen süreçlerde doğru adımları izlemeyi bu şekilde sağlayabilirler. Avukatlık Danışmanlık hizmeti klasik yöntemlerin yanında online olarak da gerçekleştirilmektedir.

Avukata Sor

  avukata sor online
  avukata sor online

  Avukat Soru Nasıl Sorulur?

  Avukata sor bölümü, günümüzde hemen hemen her avukatın resmi internet sitesinde yer almaktadır. İnternet sitesinde yer verilen bu alana avukata danışmak istediğiniz soruyu yazabilirsiniz. Bu şekilde yüzyüze veya online hukuki destek alabilirsiniz. Günümüzde kişiler hukuki sorunları hakkında internetten bilgi edinebilmektedirler. Fakat burada önemli olan bir durumda; internet üzerinden yayınlanabilen bilgilerde yanlışlık payı olabileceğidir. Bu sebeple de araştırmanızı ne şekilde yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Doğru kişiye ulaşarak en sağlıklı bilgiyi almanız oldukça önemlidir.

  Hukuk büromuza ait olan resmi internet sayfamızın içeriğinde de avukata sor kısmı yer almaktadır. Sitemizin bu kısmında bize sıklıkla yöneltilen soruların yanıtlarını da bulmanız mümkündür. Ayrıca avukatımıza danışmak istediğiniz dava sorunuz için, Kadim Hukuk ve Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. Kadim Hukuk ve Danışmanlık Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülke genelinde ve anlaşmış olduğu davalarda hizmet vermektedir. Ayrıca;

  Sitemiz içerisinde bulunan Avukata sor kısmında, sizlerden gelen soruların yanıtlarını vererek, ön bilgi sahibi olmanızı sağlamaktayız. Ayrıca sitemiz içerisinde bilgilendirme amaçlı olarak, avukatımız tarafından özel olarak hazırlanan makalelerimiz de yer almaktadır.

  Online Avukata Danışma Hizmeti

  Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle avukatlık hizmetlerinden de online bir şekilde faydalanılabilmektedir. Online avukata danışma hizmeti ile danışmanlık hizmeti almak isteyen ancak gündelik hayatın yoğunluğunda hukuk bürosunu bizzat ziyaret etme zamanı ve imkanı olmayan, avukatla aynı şehirde veya ülkede bulunmayan gerçek veya tüzel kişiler, gün içerisinde buldukları kısıtlı zaman aralıklarında, internet erişimlerinin olduğu herhangi bir yerde hukuki danışmanlık hizmeti alabilmektedirler. Pandemi ve koronavirüs salgını sebebiyle müvekkil ile avukat arasında uzaktan hukuki danışmanlık ihtiyacı arttı. Avukata soru sormak isteyen kişiler online veya telefon üzerinden tüm sorularını cevap bulmakta akıllarındaki soruları cevaplamaktadır. Özel, idari veya ceza hukuku alanında bir uzman bir avukata danışman ihtiyacınız varsa, onu Google üzerinden bulabilir (haritada avukat ve avukata sor yazarak) ve kartında belirtilen telefon numarasından veya kişisel telefon numarasından kendisine ulaşabilirsiniz.

  İnternet sitemiz, whatsapp, telefon veya yüzyüze şekilde hukuki danışmanlık hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için internet sitemizde iletişim bölümünden mesaj gönder butonunu kullanabilirsiniz. Avukata sor butonunda öncelikle hukuki alanını seçmelisiniz. Sonra başlık bölümünde mümkün olduğu kadar sorunuzu özetleyen bir metin yazmalısınız. Sonra sormak istediğiniz sorunuzu doğru ve ayrıntılı bilgiler içinde somutlaştırıp açıklayın. Ne kadar detaylı açıklama yaparsanız size o kadar daha çok yardımcı olabiliriz. Lütfen sorunuz herhangi bir kişisel bilgi, reklam, hakaret içermemeli. Gerektiğinde evrak yükleyebilirsiniz. Tüm bilgileri verdikten sonra başvurunuzu yollayabilirsiniz. Kısa bir süre sonra avukatlarımız sizinle irtibata geçer ve size konu hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra avukatlık hizmeti hakkında sizi bilgilendirir. Telefon veya yüzyüze danışmanlık hizmetinden yararlanan müvekkil adayları en sağlıklı hukuki bilgiye erişim sağlayacaktır.

  avukata sor danisma
  avukata sor danisma

  Avukata Sor Hizmeti

  Gerçek ve tüzel kişilere talep etmeleri halinde avukata sor bölümünden hukuki danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede danışanlar hukuki olarak karşılaştıkları veya karşılaşabilecekleri problem karşısında izlemeleri gereken çözüm yolları ile ilgili merak ettiklerini online olarak avukatlarımıza sorabilmektedir. Sitemizin avukata sor hizmeti ile ofisimiz herkes için online hukuki destek vermektedir. Online avukata sor hizmetinden yararlanmak için web sitemizde bulunan avukata sor bölümündeki formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldururken yaşadığınız olayı anlatarak elinizde bulunan belgeleri yine sistem üzerinden bize gönderimini sağlayabilirsiniz. Gönderime müteakip en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

  Avukata sor formunu eksiksiz olarak doldurarak avukatımıza soru sorabilirsiniz. Cevaplar genellikle aynı saat içinde telefon veya e-posta ile verilir. Ancak öncesinde lütfen aşağıdaki “Avukata Soru Sorma Sayfası Hakkında Sık Sorulan Sorular” bölümünü okuyunuz. Avukata sor kısmındaki form tam ve doğru bir şekilde doldurulup gönderildikten sonra avukatlarımız hukuki probleminizle ilgili gerekli tespitleri yaparak tarafınıza formda bildirmiş olduğunuz e-posta üzerinden dönüş sağlamaktadır. Hukuki problemin detayına göre değişmekle birlikte genelde tarafınıza 24 saat içinde dönüş sağlanmaktadır.

  Avukata Nasıl Soru Sorabilirim?

  Öncelikle web sitemizde avukata sor kısmında bulunan formun doldurulması gerekmektedir. Form doldurulurken hukuki destek alınmak istenen konunun olay örgüsü kısa, net ve gerekli ayrıntıları içeren şekilde bildirilmelidir. Hukuki destek almak istediğiniz probleme ilişkin belgeleri de sitemizde yer alan whatsapp hattından tarafımıza gönderebilirsiniz. Avukata sor formundaki bilgiler tam ve doğru olarak doldurup gönderildikten sonra talebiniz e-posta olarak bize ulaşmaktadır. Tarafımıza ulaşan e-postadaki hukuki probleme ilişkin avukatlarımız gerekli tespitleri yaparak tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Avukata sor hizmeti ile ilgili aklınıza takılan konular ve işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için ofisimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz.

  Avukata sor sayfamızda müvekkiller adaylarımız tarafından sıklıkla sorulan sorulara yer anında ve hızlı şekilde cevap verilmektedir. Sorunuzun yanıtını makaleler içerisinde bulamamanız halinde avukata soru sormak için sayfanın en altından iletişim kurabilirsiniz. Kadim Hukuk ve Danışmanlığa sormuş olduğunuz sorunun öncelikle kategorisi belirlenerek, alanında uzman avukatımıza yönlendirilecektir. Örneğin iş hukuku avukatı boşanma avukatı veya gayrimenkul avukatı soru sor birimimize aktarılacaktır. Danışman avukatlarımız tarafından sorularınız incelenecek ve hukuki yollara başvurabilme ihtimaliniz olması halinde tarafınızla iletişime geçilecektir. Ücreti karşılığında kapsamlı bir hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, sayfamızın en altındaki telefon numarasından büromuza ulaşabilirsiniz. Avukata sıkça sorulan sorulara aşağıda başlıklar halinde yer verilmiştir.

  Avukata Soru Sormak Ücretsiz mi?

  Avukata sor kısmından sorulan sorular kısa bilgilendirme gerektiriyorsa ücretsizdir. Ancak sorulan sorular kısa bilgilendirme ile cevaplanamayacak düzeyde, detaylı danışmanlık gerektiriyorsa Avukatlık Kanunu gereği danışmanlık ücreti talep edilip ödedikten sonra sorular cevaplanmaktadır. Avukatlık Kanunu kapsamında avukatın ücretsiz iş alması yasaktır. Bu nedenle avukatın ücret talep etmesi gereklidir. Hukuk ofisimize telefon ya da online olarak anında Whatsapp üzerinden danışabilirsiniz. www.kadimhukuk.com.tr web adresi üzerinden ofisimizin konum bilgisine ulaşıp randevu alabilirsiniz. Yaşadığınız tüm hukuki sorunlarda alanında uzman avukatlarımızdan destek alabilirsiniz. Destek için hem Avukata Sor formunu kullanabilir hem Whatsapp üzerinden yazabilir hem de ofisimizi arayabilirsiniz.

  Kadim Hukuk ve Danışmanlık Türkiye çapında online avukata sor hizmetini veren hukuk bürolarındandır. Ayrıca avukata sor yazılı ve sözlü anında sistemimiz ise Türkiye’de alanında ilktir. Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak uzmanlaştığımız birçok alanında tecrübeli kadromuz ile danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Bu alanda gerek sürekli değişen mevzuatı takip açısından gerek davaların etkili takibi açısından her zaman zorlu ve sıkı bir çalışma sürecinin içerisindeyiz. Bunun yanında müvekkillerimiz ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişi ve kurumlar açısından yaşadıkları problemlerin ne kadar önemli olduğunun ve en hızlı şekilde çözüme ulaşmanın hayatiyeti ve farkındalığı bilincindeyiz. Bu bağlamda ofisimiz web sitesi üzerinden gelen yazılı danışmanlık taleplerine etkili çözüm üretme faaliyeti sürdürmekteyiz.

  Avukata Sor Hizmetinde Gizlilik Nasıl Sağlanır?

  Avukatlık Kanunu gereği avukatların sır saklama yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu nedenle de formda vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve hukuki probleme ilişkin bilgiler gizli olup üçüncü kişilerle ve sitemizin hiçbir yerinde paylaşılmamaktadır. Vatandaşların avukata danışma noktasında çekimser ve mesafeli davrandıkları görülmektedir. Bunun çeşitli sebepleri olsa da bu durum, avukata danışmayarak elde edildiği düşünülen faydadan daha büyük hak kayıplarına neden olabilmektedir. Gerekli hukuki süreci takip edilerek sonuca doğru ve hızlı bir şekilde ulaşma imkanı varken böyle bir durumda içinden çıkılması güç hale getirme ve telafisi güç sonuçlara kadar götürür.

  Günümüzde pek çok davada yahut hukuki başvuru prosedürlerinde zor ve mevzuat dağınık olması sebebiyle süreci yönetmek oldukça zordur. Karmaşık yapıdaki hukuk sistemi içerisinde hak arama sürecinde hukuki destek ve avukattan danışmanlık almak, ortaya çıkabilecek problemlerin önceden önüne geçilmesi yahut hali hazırda söz konusu olan bir problemin en doğru şekilde çözülmesi adına büyük önemi haizdir. Online avukata soru sorma işlemi bu amaçlar doğrultusunda sürdürdüğümüz bir faaliyetimizdir.

  Bir hukuki uyuşmazlık söz konusu olduğunda yahut idari bir prosedürün takip edilmesi gerektiğinde kişiler kendilerine hukuk düzeni tarafından tanınan imkanların her zaman bilincinde olmayabilir. Bu noktada hak kaybına yol açabilecek hatalı yahut ihmali hareketlerden kaçınmak önem arz eder. Bu nedenle bireylerin yahut kurumların hukuki yardım talep ettikleri avukatlar, müvekkillerinin menfaatlerini önceleyerek hak arama sürecini yönetmelidir.

  Avukata Sor Hizmetimizden Faydalanmak için Bize Ulaşın

  Ankara’da faaliyet gösteren Kadim Hukuk ve Danışmanlık, gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Avukatlarımız;

  • Ceza Hukuku,
  • İdare Hukuku,
  • Vergi Hukuku
  • Ticaret Hukuku
  • Polis, Asker, Memur Hukuku,
  • İş Hukuku,
  • Miras Hukuku,
  • Aile Hukuku,
  • Sağlık Hukuku
  • Şirketler Hukuku

  Başta olmak üzere hukuki işlemlerin yerine getirilmesi, hukuki problemlere yönelik sağlıklı bir çözümün oluşturulması, hukuki problemlere yönelik çözümlerde karar verme ve uygulama süreçlerinde hukuki destek sağlanmasında daima müvekkillerinin yanındadır. 2017 yılından bugüne çalışmalarına devam eden hukuk büromuzdan online avukata sor hizmeti alabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak sorularınızı uzman avukatlarımıza sorabilirsiniz.

  ankara avukat iletisim
  ankara avukat iletisim

  36 yorum

  1. Recep 6 Kasım 2023 11:18 AM

   Merhaba tekerrür suçundan 3 yil 8 ay ceza alanın yatarı nedir 1 ay kapalı cezaevinde kaldıktan sonra açık cezaevine girilirmi

  2. Ebru 9 Kasım 2023 7:45 PM

   Benım nısanlım bır kaza yapmıştı ve bir avukat tutuk bu avukat erkek arkadasımı ceza evınden çıkarttı fakat karsı taraf bıze tazmınat davası actı. Bızım tutmuş olduğumuz bu avukat bu davaların hepsıne bakmak zorunda degıl mı? Yani yoksa her dava ıcın ayrı avukatlar mı tutmamız gerekıyor yada her dava ıcın avukatımıza ayrı bır vekalet veya paramı vermemız gerekıyor.

  3. Umur Yıldırım 24 Kasım 2023 11:31 AM

   Hayır. Avukat her dosya için ayrı ücret talep edebilir. Yasal hakkıdır. Sizin avukat ile nasıl anlaştığınız önemlidir. Kadim Hukuk ve Danışmanlık - Ankara Avukat

  4. Kübra 26 Kasım 2023 12:07 AM

   Uyuşturucu satıcısı 12 yıl hapis cezası aldı 6 Aralık ,2022 yılında yatari ne dir silah kacakligindan dolayida mahkemesi vardır afdan yararnabilirmk

  5. Baran 26 Kasım 2023 12:14 PM

   Eşimin yurtdisi yasağı var ilk defa yurtdisi na kacaj olarak gidecekti edirnede yakalandı serbest bırakıldı denetim serbestlik var imzaya gidio bu hafta yine şebekle giti Yunanistanda sinirdişi yaptılar edirnede mahkeme çıktı tutuklandı ceza alacakmı nasıl olcak daha sonuclanmamiş davaları var neden tutuklama kararı alındı Bi yardımcı olun silah yardımcınız olsun

  6. Samet KOÇ 26 Kasım 2023 6:20 PM

   Merhaba eşimle birlikte boşanma kararı aldık davayı kendisi açtı. Altınlar boşanma davasını karşı taraf açsa bile ona mı geçer?

  7. Meliha Kazdal 28 Kasım 2023 12:13 AM

   Merhaba ben başka araca çarpıp kaza yaptım.karşı taraf benim sigorta şirketimden alacağı araç değer kaybı ücretini şahsımdan talep ederek icra takibi başlattı.fakat icra takibi başladıktan 1 ay sonra sigorta şirketim karşı tarafa araç değer kaybı ücretini ödedi.şuan icra dairesinde dosyamız hala açık.bunu kapatmak için ne yapmalıyız hergün faiz işliyor.

  8. Mesut 28 Kasım 2023 10:26 PM

   Yasal bahis sitesine dava açılabilir mi? İkramiye tutan kupona yanlış dediler ama değil

  9. Eyüp 30 Kasım 2023 11:48 PM

   Bana bir avukat yazdı bı sucunuz var dedi eğer avukatın whatsappta yazan baro sicil numarasıni araştırdığımda barodan çıkmazsa ne yapmam lazım

  10. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:14 PM

   Bu tarzda dolandırıcılık olayları çok olmaktadır. Hatta avukatın sicili, fotoğrafı kullanılmaktadır. Avukatlar bu şekilde para isteyemez. Şikayet edebilirsiniz.

  11. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:16 PM

   Açılabilir. Fakat bu tarz siteler genelde yurtdışı merkezli. Bu nedenle tahsil kabiliyeti pek mümkün olmuyor.

  12. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:17 PM

   Geçmiş olsun. İtirazın iptali davası açmalısınız.

  13. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:20 PM

   Öncelikle geçmiş olsun. Düğünde takılan takılar kural olarak kadına aittir. Aksi ispatlanırsa erkeğindir. Dolayısıyla tek bir kabulle cevaplamak mümkün değildir.

  14. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:21 PM

   Şu an için af şartları belli değildir. Kanun yasalaşırsa yardımcı olmak isteriz.

  15. Umur Yıldırım 1 Aralık 2023 3:23 PM

   Tutuklama kararı geçici bir tedbirdir. CMK 100. madde şartları varsa tutuklama kararı verilir. Karar kesinleşinceye kadar hüküm infaz edilemez. Hüküm kesinleşince infaz aşamasına geçilir. Bu aşamada tutuklamaya itiraz edebilirsiniz.

  16. Tuğçe 18 Aralık 2023 5:01 PM

   Mrb belediye ye ait dükkan var o dükkanın dükkan devrine izin vermiyor sayıştay ama kiracı şirket gözükmekte şirket devir edilirse kiraya verenin yani belediyenin onayı gerekirmi yine de yoksa şirketi direk devir edilince bir onay alınması gerekmezmi

  17. Gizem 18 Aralık 2023 8:55 PM

   Velayeti ortak olan 5 yaşında bir kızım var 5 yıl önce boşandım ve nafaka vs almadım kızım için öaddi destek almadım fakat bir evlilik durumum var ve bu durumda eski eşim çocuğumu alacağını söylüyor maddi imkanları kısıtlı fakat benim kızıma sağladığım imkanlar çok daha iyi yinede kızımı alma şansı varmıdır cevaplarsanız çok sevinirim

  18. Kadriye özlem 18 Aralık 2023 10:24 PM

   Merhaba Babam haziranda vefat etti E devletten Varis hizmetleri hayat sigortasi police ve tazminat bilgilerinde bir cok police ve tazminata ulastim.ödenen kisminda rakamlar var vefat nedeniyle kapatildigi bilgiside var.bunlar icin avukat a basvurmali miyim?teşekkür ederim

  19. Gökhan 18 Aralık 2023 10:54 PM

   Merhaba,işden çıkarıldım 5.5 yıllık tazminatım var işveren 6 aylık taksitle ödemek istiyor ben ise peşin ödeme istiyorum nası bir yol izlemeliyim teşekkürler.

  20. Mehmet 21 Aralık 2023 12:17 PM

   Kaçakçılık ve organize müdürlüğünden aradılar ifade vermem gerekirmiş.. neyle suçlandığım konusunda bilgi vermiyorlar. Ne yapmam gerekir

  21. Volkan Bayram 22 Aralık 2023 3:04 AM

   08/08/2014 yılinda açılan dosyamda mahkeme 13/01/2020 yılında karar vermiş 1 yıl kesinleşmiş hapis cezası verilmiş fakat 3 yıl ertelemeli, bu cezanın süresi bitmiş durumda mı ? Adli sicil kaydında bu ceza görünüyor silinmesi için Ankara'ya dilekçe yazmamı söylediler yazıp gönderdim silinir mi ve bu süreç ne kadar zaman alır?

  22. Güler 22 Aralık 2023 9:00 AM

   Merhaba yaklaşık 10 yıllık evliyim, ve aile içi şiddetli geçimsizlik söz konusu, birde 3 yavrumuz oldu, 3 6 ve 7 yaşlarında lar, çocuklarımla bir sürelik bakımımız dışında hiç bir talebim olmıycak, lakin tek üzüntüm maddi destek sıkıntım olcağı için çocuklarımı babaları alabilir mi, çünkü eşimin maddi anlamda gücü çok, ben bir düzen kurana kadar destek istiycem, bir anne ve eş olarak vasıflarımı tam şekilde yapmaya çslışan bir anneyim, evet 4 4 lük değilim lakin evlilik hükümlerini ve anneliğin temellerini sarsacak hiç bir durum içinde bulunmadım ve asla da bulunmam, tek korkum çovuklarımı benden ayırmaları, davayı ben açarsam alabilirler mi? Bilgi alabilirmiyim

  23. Murat 22 Aralık 2023 4:50 PM

   Hakaretten ceza yedim o cezayı ödedim şimdide aynı dosyadan tazminat davası açılmış bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz teşekkür ederim .

  24. ayşe 23 Aralık 2023 3:21 AM

   merhaba 10 yıldır oturdugum evde kıracıyım en son 2015 sozlesme yaptık 1 ay once ev sahibi ıhtar cektı 30 gun icinde evi bosalt diye kırayı asla bankadan yatırmamı istemedi elden verdim sorun yasamıyım diye 25 aralıkda kırayı %25 artısla gondericem resmi olarak bana ne yapabilir son 1 yıldır 3 ayda bir zam istedi yaptım ama doymadı beni aydınlatırmısınız teşekkür ederim.

  25. yasin 24 Aralık 2023 1:43 PM

   ben esnafım dükkanın mülkiyetinin 3 te 1 hissesi bana ait tapusu benim üstüme kalan hisse dedemin üzerine ileride miras paylaşımında amcalarım eğer satışa çıkartırsa benim hissemde satışa çıkramı yoksa sadece dedemin olan 3 te 2 hissemi satışa çıkar

  26. yunus 25 Aralık 2023 3:33 PM

   merhaba kiracım sözleşmede yazan iban yerine posta yoluyla ödeme yapmaktadır. bende çalıştığım için ödemeyi alamıyorum. temerüd sebebiyle tahliye edebilir niyim ?

  27. Büşra 25 Aralık 2023 5:20 PM

   Ben savcı olmak istiyorum ama 2 sene önce ailemden biri için ertesi gün hapı aldım sabahında güvenilir olan markadan almamı istedi ben de tekrar kendi kartımla aldım ve kredi kartı harcamalarımda adları gözüküyordu. Bunun sorun olacağını bilseydim yardım etmezdim. Hakimlik savcılık güvenlik soruşturmasında bu yüzden elenir miyim? Ve bu durumu birinin öğrenme ihtimali var mı? Başka sorun olacak bir durumum yok ve sırf bu yüzden elenmek istemiyorum. 2 yıl önce ertesi gün hapı aldım ve ben kullanmadım evli de değilim. Onun dışında alkol kumar otel kaydı asla yok. Bir sorun yaşar mıyım?

  28. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:26 AM

   Güvenlik soruşturmasında banka hesap dökümlerine bakılmaz, bakılamaz. Hiç bir sorun teşkil etmeyecektir. Kadim Hukuk ve Danışmanlık - Ankara Avukat

  29. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:26 AM

   Hayır. Size ödemeleri sonuçta yapıyor. Siz almıyorsunuz. Kimse kendi kusurundan dolayı hak iddia edemez.

  30. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:29 AM

   Sadece mirasa konu hisse satışa çıkar.

  31. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:33 AM

   2015'de sözleşmenin üzerinden 10 yıl geçmemiş. 10 yıl dolmadan tahliye için belli şartların olması gereklidir. Bu konuda hukuki destek almanızı öneririz. Kadim Hukuk ve Danışmanlık - Ankara Avukat

  32. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:35 AM

   Merhaba geçmiş olsun. Maalesef ceza davası sonrası hukuk davası normal bir süreçtir.

  33. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:36 AM

   Dosyanızı adliyeden sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Dosyada gizlilik kararı varsa ulaşamazsınız maalesef.

  34. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:42 AM

   Teklifi kabul etmeyip arabuluculuk ve sonrasında dava sürecini başlatabilirsiniz.

  35. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:43 AM

   Başınız sağolsun. Bu konuda hukuki destek almanız sizin ve ailenizin menfaatine olacaktır.

  36. Umur Yıldırım 27 Aralık 2023 11:43 AM

   Çocuğunun velayetinin değiştirilmesi evlenmenizle salt olacak bir şey değil.

  Yorum Gönderin

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  X
  kadim hukuk ve danışmanlık