Gizem Koç

gizem

Gizem Koç

Avukat

Email: [email protected]

Telefon: 0312 911 9553

HAKKINDA

Avukat Gizem KOÇ, 1995 yılında Çankırı’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Çankırı İsmet İnönü İlköğretim Okulu’nda dereceyle tamamladıktan sonra, Lise eğitimine Çankırı’da; Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde devam etmiştir. 2014 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 4 yılda bitirerek mezun olmuştur. 2021 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Sağlık Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı’na kayıt olmuştur.

2020 yılında avukatlık yeminini ederek Ankara Barosu nezdinde 35442 sicil numarasıyla avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde özel hukuk, sağlık hukuku, ceza hukuku ve Tobb Uyum Med-Arb ve Tahkim Hakemliği Akreditasyon eğitimi dahilinde hakem ve avukat olarak mesleğini sürdürmektedir.

İleri derecede İngilizce bilen avukat Gizem Koç, yerel ve yabancı müvekkillerimiz ile yakinen ilgilenmekte olup, aynı zamanda çok uluslu şirketlerin kurumsal ve ticari faaliyetleri ile ilgili olarak ve Sağlık hukuku, ceza hukuku, özel hukuku ile Tobb Uyum Med-Arb ve Tahkim Hakemliği başta olmak üzere özel ve kamu hukuku alanlarında başarılı bir şekilde Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde avukatlık ve danışmanlık vermektedir.

UZMANLIK ALANI

  • Sağlık Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Şirketler Hukuku
  • Hakemlik

EĞİTİM
Ankara Üniversitesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı

X
kadim hukuk ve danışmanlık