0 (312) 911 9553
·
info@kadimhukuk.com.tr
·
Pzt-Cuma 09:00-18:00
Danışmanlık

Test

 • 11

  Umur Yıldırım

  Kurucu

  1990 yılında Kırıkkale’de doğan Umur Yıldırım, orta öğrenimini Bursa Polis Koleji’nde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimine Ankara Polis Akademisi’nde başlamış ve 2011 yılında ayrılmıştır. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlayarak başarı burs ile üç yılda dönem ikincisi olarak mezun olmuştur. Halen tam burslu olarak Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü-Kamu Hukuku Bölümünde yüksek lisansına devam etmekte olan Umur Yıldırım, Kadim Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucusudur.

 • 11

  Ege Yalçın

  Avukat

  İzmir’ de dünyaya gelen Ege YALÇIN, lise öğrenimini İstek Vakfı Bilge Kağan Anadolu Lisesi’nde öğrenim dili İngilizce olarak tamamlamıştır. Lise sonrası öğrenim dili İngilizce olarak İTÜ Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği / Denizcilik Fakültesine girip, kısa dönem Amerika’da bölüm üzerine eğitim aldıktan sonra bölümü hukuk eğitimi için bırakmıştır. Akabinde Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Çeşitli uzmanlık alanına sahip hukuk bürolarında  yasal avukatlık stajını tamamlayan avukat Ege YALÇIN Ankara Barosuna kayıtlıdır. Özel hukuk ve Ceza Hukuku alanında çalışmalarına devam etmektedir. Boşanma, vekalet, vesayet, nafaka ve soy bağının tespiti gibi özel hukuk davalarında uzmanlaşmıştır.

 • 11

  Gizem Koç

  Avukat

  Avukat Başak Deren Delibaş, 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. İlköğretim eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra, Lise eğitimine Hollanda’da; Gymnasium’da devam etmiştir.2015 yılında girdiği Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesini 3,5 yılda bitirerek mezun olmuştur.

 • 11

  Hilal Akdeniz

  Avukat

  Avukat Kübra Kamelya EFEDAYIOĞLU, 1994 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve ortaöğretimini Ankara’da çeşitli okullarda eğitim görerek tamamlamıştır. Lise eğitimini Etimesgut Anadolu Lisesi’nde derece ile bitirmiştir.

 • 11uyap the dobby

  Uyap The Dobby

  Danışman