0 (312) 911 9553
·
info@kadimhukuk.com.tr
·
Pzt-Cuma 09:00-18:00
Danışmanlık
11

Hilal Akdeniz

Avukat

Email info@kadimhukuk.com.tr

Telefon: 0312 911 9553

Hakkında

Avukat Hilal, 1983 yılında Afyon’da doğmuştur. İlk ve ortaöğretimini Afyon’da çeşitli okullarda eğitim görerek tamamlamıştır. Lise eğitimini Naciye Mumcuoğlu Lisesi’nde derece ile bitirmiştir. 2003 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2007 yılında tamamlanmıştır. 

2009 yılında avukatlık yeminini ederek avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde özel hukuk uyuşmazlıklarında uzman avukat olarak mesleğini sürdürmektedir.

Uzmanlık alanları; Aile Hukuku, Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku, Eşya Hukuku, Kişiler Hukuku, Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku ve İcra Hukuku başta olmak üzere özel hukuku alanlarında başarılı bir şekilde Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde avukatlık ve danışmanlık vermektedir. Şirket vekilliği kapsamında sözleşme hazırlanması süreçlerinde etkin rol alan Avukat Hilal Akdeniz; her türlü hukuki uyuşmazlığın çözümünde etkin avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Meslek hayatında Aile Hukuku kapsamında özellikle boşanma, velayet, nafaka, maddi manevi tazminat ve mal rejimi davaları ile iş hukuku kapsamında işçi alacağı davalarında dava sürecinin gerek dilekçeler teatisi gerek müvekkil görüşmeleri gerekse de duruşma evrelerinde etkin rol alınarak önemli bir bilgi birikimine ulaşılmış ve tecrübe edinilmiştir.

YABANCI DİL BİLGİSİ

İngilizce  Okuma: Orta, Yazma: Orta, Konuşma: Orta (YÖKDİL: 90,00)

Arapça    Okuma: Orta-İleri, Yazma: Orta-İleri, Konuşma: Orta-İleri

Uzmanlık Alanı

  • İş Hukuku
  • İcra Hukuku
  • Miras Hukuku
  • Tazminat Hukuku

Eğitim

Anadolu Üniversitesi

Uygulama Alanları

Özel hukuk alanında uzmanlaşmıştır.
İş Hukuku100%
İcra Hukuku100%
Miras Hukuku100%
Tazminat Hukuku100%