0 (312) 911 9553
·
info@kadimhukuk.com.tr
·
Pzt-Cuma 09:00-18:00
Danışmanlık

Avukatlar

Avukatlar

Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak 2017 yılından beri hukuk alanında verdiğimiz hizmetler sayesinde Ankara’nın ve Türkiye’nin avukatlar alanında en çok aranan avukatlık ofislerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız. Genç ve dinamik avukatlar olarak ulusal ve uluslararası birçok alanda şirketler ve kişiler bazında hizmet vermeye devam ediyoruz. Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak siz değerli müvekkillerimize ihtiyaç duydukları her alanda Türkiye’de kabul gören hukuk sisteminin gereklerini modern ve inovatif  bir anlayışla, her geçen gün tecrübelerimizi artırarak sunmaktayız. Kadim Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde barındırdığı avukatlar Av. Umur Yıldırım, Av. Aslınur Kolçak, Av. Başak Deren Delibaş, Av. Kübra Kamelya Efedayıoğlu, Av. Ege Yalçın ve Stj. Av. Pelin Soylu ile profesyonel anlamda hukuki hizmet vermektedir.

Hukuk ve danışmanlık hizmeti verme amacıyla kurulmuş olan Kadim Hukuk ve Danışmanlık ağırlıklı olarak idare hukuku, milletler arası özel hukuk, icra hukuku, ceza hukuku, şirketler hukuku, enerji hukuku ile ilgili davalarla ilgilenmektedir. Sayılan bu hukuk alanlarında uzman avukatları ve yardımcı stajyer avukatları ile birlikte tecrübeli bir ekip olarak siz değerli müvekkil adaylarımıza hizmet vermeye hazırdır. Kadim Hukuk ve Danışmanlık olarak gerçek ve tüzel kişilerin hak kayıplarını engellemek, en aza indirgemek amacıyla hem hukuki savunmalarını yapmayı hem de danışmanlık hizmeti vermeyi üstlenmektedir. Bireysel hukuki konularla alakalı olarak idare hukuku, ceza hukuku, boşanma, miras paylaşımı ile ilgili dava konuları ve uyuşmazlıklar hakkında hizmet vermekte olan büromuz, şirketler ile ilgili olarak dava süreçlerinin yanı sıra danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Avukatlarımızın her biri alanlarında uzman ve tecrübe sahibi, bilgi birikimi yüksek hukukçulardır. Hukuki hizmet anlayışı uluslararası standartlara uygun ve üst seviye olan Kadim Hukuk ve Danışmanlık bu yönüyle de tercih sebebi olmaktadır. İş ortakları olarak tecrübesinden yararlanılan ve çeşitli alanlarda uzman akademisyenler ile birlikte danışmanlık vermekte olup işin niteliğine göre başka uzmanlarla ve avukatlar ile işbirliği yapan Kadim Hukuk ve Danışmanlık bu özelliği ile aradığınız çok yönlü hizmeti ile güçlü bir müvekkil portföyü ve kaliteli bir hizmet anlayışı sergilemektedir. Tüm bunlara ilave olarak Kadim Hukuk ve Danışmanlık Ofisi avukatlar, mali müşavir ve işyeri hekimi gibi çözüm ortaklarıyla da birlikte çalışmaktadır. Avukatlar Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile geçmişten gelen bağları sayesinde ise müvekkil ağımız genişlemekte, her alanda sahip olduğumuz geniş ağımız müvekkillerimize daha iyi bir hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.

Kadim Hukuk ve Danışmanlık yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da müvekkillerinin başarılı hukuki çözüm yolları sunmakta, onlara diledikleri her an avukatlar ile danışmanlık hizmeti vermektir. Vizyonu müvekkillerine ihtiyaç duydukları her an, hak kaybı yaşamalarına engel olmak ve onları hukuk alanında en iyi şekilde temsil etmek olan Kadim Hukuk ve Danışmanlık bu hedefe yönelerek kadrolaşmış bir hukuk ofisi olup tüm uzmanlık alanlarını bu yönde belirlemiştir. Müvekkil ağı da bu anlamda genişlemiş olan ofisimiz uzman avukatları ve hukuk kadrosuyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda dış ofislerle de bağlantı halinde olan ofisimiz bu sayede hem Türkiye’nin çeşitli illerinde görülen uyuşmazlık konusu davalarınızı rahatlıkla yönetebilmekte hem de Türkiye dışındaki komşu ülkelerdeki hukuki hizmet ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ortak iş yürüttüğümüz bazı avukatlık ofisleri İstanbul, Bursa, İzmir, Erzurum, Gaziantep, Mardin, Malatya ve Şanlıurfa olarak sayılabilir. Tüm bunların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Azerbaycan, İran ve Irak gibi yabancı ülkelerdeki iş ortaklarımızla hukuki sürecinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.